NA CZYM POLEGA COACHING?

Coaching jest przede wszystkim spotkaniem w określonym celu. To wyjątkowa rozmowa oparta na szczerości oraz głębokim zaufaniu.

PRZEDE WSZYSTKIM: PRYWATNOŚĆ

Sesje coachingowe to proces całkowicie poufny. Nawet, gdy coaching jest częścią Twojego planu rozwoju uzgodnionego z przełożonymi, podstawą jest uszanowanie Twojej prywatności. W trakcie spotkania kontraktowego ustalasz wspólnie ze swoim szefem, jakie informacje będą do niego przekazywane, a jakie nie. To Ty jesteś na spotkaniu, nie szef.

CO DZIEJE SIĘ PODCZAS SESJI COACHINGOWYCH?

Najpierw pracujemy razem, abyś odkrył/a i zdefiniował/a swoje cele indywidualne i zawodowe (również w kontekście celów organizacji, jeżeli coaching jest sponsorowany przez organizację), a także zdał/a sobie sprawę z potencjału w Tobie ukrytego.

Dalej, wspólnie przechodzimy do planowania Twoich celów i przygotowujemy plan ich realizacji. Następnie coach towarzyszy Ci także kiedy realizujesz swój cel. W zależności od rodzaju coachingu, na który się zdecydowałeś/aś, wynikiem procesu będzie Twoja zwiększona efektywność biznesowa, wyższa motywacja, energia, zaangażowanie, spełnienie na płaszczyźnie zawodowej lub prywatnej i przede wszystkim lepsza równowaga pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym.