KLIENCI O NAS

Szkolenie dało możliwość przyjrzenia się posiadanemu sposobowi oceniania ludzi pod kątem ich wiarygodności i rozszerzyło wachlarz wskaźników, dzięki którym ta ocena może stać się bardziej trafna.
Żaneta z Warszawy
Dużo wiedzy merytorycznej, opartej na badaniach możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na różnych etapach szkolenia ćwiczenia praktyczne fajny kontakt z prowadzącym oraz innymi uczestnikami.
Uczestniczka z Warszawy
Szkolenie jest kompleksowym treningiem z rozpoznawania kłamstwa, co jest interesującym zagadnieniem w zasadzie dla każdego. Szkolenie w kompleksowy sposób ujmuje zagadnienie kłamstwa i jego rozpoznawania. Przyda się każdemu, dla kogo kwestia wiarygodności rozmówcy i przekazywanych przez niego informacji jest istotna. Szkolenie pokazuje jak patrzeć, żeby zobaczyć symptomy kłamstwa, uczy pewnej wrażliwości, ale nie daje gotowej recepty do zastosowania od razu. To od naszego zaangażowania, wytrwałości i regularnego treningu zależy, jaki efekt osiągniemy.
Magda z Warszawy
Miałam intuicyjną wiedzę o emocjach i świadomość, że radze sobie z nimi całkiem nieźle w przypadku innych. Dowiedziałam się, że jednak tak nie jest. Sama świadomość tego faktu, większa uważność na co dzień od razu pomagają w lepszym zarządzaniu własnymi emocjami. Najlepiej oceniałam poziom oceny emocji u innych i tutaj szkolenie pomogło mi tą wiedzę ugruntować i udoskonalić bardzo przydatne umiejętności.
Uczestniczka z Warszawy
Szkolenie prowadzone w miłej atmosferze i ciekawy sposób. Fajna grupa ludzi. Trenerzy zawsze otwarci na nasze uwagi i komunikaty. Umieli dostosować się do potrzeb grupy.
Menedżer sprzedaży z Warszawy
Bardzo ważne było podanie usystematyzowanej wiedzy o emocjach, ale także dla mnie niezwykle istotne były różnorodne ćwiczenia praktyczne.
Joanna Morawska z Warszawy
Poprzedni
Następny

zaufali nam